3 תגובות

 1. אלון גלעד
  אוגוסט 14, 2016

  טל,
  נסו ליצור לו חוויה נעימה בטיול, דברים שהוא אוהב. למשל – שחקו איתו בחוץ במשחק שהוא ממש אוהב, תרוצו איתו (אם אוהב) וכמובן חטיפים ממש שווים. הייתי אפילו משתמש בחטיפים שמיוחדים לטיול, לא החטיף הרגיל שאתן נותנים לו אלא משהו מיוחד כמו: פסטרמה, קבנוס, טונה, גבינה צהובה, חזה עוץ, קורקבנים, כבד וכו'. הרעיון ליצור לו קישור ממש טוב לטיול. כמו כן חשוב להפגיש אותו עם כלבים אחרים, ייתכן ומזה הוא חושש. כמובן הכל בהדרגה – תחילה קרוב לבית וכשאתם רואים שיפור להתחיל להתרחק.
  בהצלחה,
  אלון

  הגב

  • טל
   אוגוסט 14, 2016

   ראשית תודה על התשובה
   אשדרג לו את החטיפים לרמה גבוהה יותר
   לגביי הפחד מכלבים אחרים הוא באמת מפחד מכלבים אך לא מכל הכלבים בחלק מהמקרים הוא יקפל את הזנב בין הרגליים ויברח לרגליים שלי ובחלק מהמקרים הוא ירחרח ואפילו היה מקרה שהוא הזמין למשחק. כיצד אדע עם איזה כלב להפגיש אותו ?ובאיזה סביבה לעשות זו?

   הגב

   • אלון גלעד
    אוגוסט 14, 2016

    מפגש עם כלבים הוא סופר חשוב. עדיפות לגורים. נסו למצוא גורים או כלבים חברותיים שאוהבים לשחק באזור בו אתם גרים ונסו להפגיש אותם באופן קבוע. להתחיל עם כלב אחד לפני שלוקחים למקום בו יש הרבה כלבים. בעיקרון כלבים בוגרים לעולם לא יתקפו גור כך שאין ממה לחשוש. למרות זאת התחילו מכלבים/גורים שהוא מתחבר אליהם. מפגש ראשוני עם כלב – תמיד באזור ניטראלי ולא בבית של אחד הכלבים. נסו למצוא פארק בו תוכלו לשחרר אותם לשחק.
    בהצלחה,
    אלון

    הגב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

חזור להתחלה
אתר מותאם לנייד אתר האינטרנט