סדרת חינוך בביתי

הכלב מתארח בביתי לתקופה של כשלשה שבועות כאילו היה כלבי הפרטי. הוא ישן בסלון ביתי ומהרגע הראשון לומד את כללי ההתנהגות אותם רוצים להקנות לו. תיגמול התנהגות רצויה והתעלמות מהתנהגות לא רצויה מוביל במהירות את הכלב לדפוסי התנהגות המניבים לו מקסימום תיגמולים חיוביים (למידה).

מספר הכלבים המתארחים בביתי בו זמנית בדרך זו אינו עולה על שלושה ארבעה. העבודה עם הכלבים מתבצעת בבית, בחצר ובשכונה.  בנוסף לכללי ההתנהגות הבסיסיים בבית לומדים הכלבים את כל פקודות המשמעת הבסיסית.

לכל כלב נפתח דף פרטי ואישי באתר אותו אני מעדכן יומית וכולל מלל, תמונות וסרטונים ובו ניתן לעקוב אחר מהלך הטיפול. העידכונים עוזרים לכם לעבור את תקופת הניתוק מכלבכם בצורה יותר קלה, הופכת את התהליך לשקוף לחלוטין וגם עוזרת לכם מאוד בהבנת עולמו של כלבכם האהוב.

בזמן שהותו של הכלב אצלי אתם יכולים לבקרו כמה שתרצו אך אתם חייבים לבוא פעם/פעמיים ל"שיעור" בו נלמד כיצד לנהוג את הכלב באופן  נכון. הכלב כבר יודע את כל הפקודות ואני מלמד אתכם את הטכניקה על מנת שתדעו איך "לנהוג" את הכלב באופן שלו הוא רגיל ומכיר לכשיחזור הביתה.
לאחר שאני מחזיר את הכלב לביתכם מתחיל השלב השני והחשוב ביותר של הטמעת ההתנהגות שנלמדה אצלי בביתכם שלכם. על מנת להבטיח את הצלחת התהליך אני מלווה אתכם שלשה חודשים (פגישות וקשר טלפוני) ומנחה אתכם על מנת שנגיע למטרה אותה הצבנו לעצמנו.

למי מתאים: ברוב המקרים הסיבה היא חוסר זמן/יאוש של הבעלים או רצון בהתקדמות התחלתית מהירה. חשוב לציין שזה לא פותר את הבעלים בהמשכת התהליך אצלהם בבית. השיטה יעילה מאוד לחינוך של כלב לכללי היתנהגות בבית כמו צרכים, נשיכות, חרדות, כירסום והרס הבית.

למי לא מתאים: לכלבים עם תוקפנות חריפה כלפי כלבים ואנשים.

לתמונות מ"סדרות החינוך" בביתי לחצו פה.

 

Scroll to Top