כלבה בת 3 עושה פיפי בבית

שלום,
יש לנו כלבה בת שלוש מאז שהייתה גורה ובחצי שנה האחרונה החלה לעשות פיפי בבית במקום קבוע בחדר השינה. אנחנו מוציאים אותה שלוש פעמים ביום ועדיין היא עושה בבית כל לילה ולפעמים גם בצהריים, שלולית פיפי גדולה. היא מאוד אוהבת לצאת ותמיד עושה צרכים גם בחוץ. ניסיתי חומץ ניסיתי חומר שקניתי בחנות חיות וכלום לא עוזר. נשללה אצל וטרינר בבעיה בריאותית. ככל הנראה שהבעיה היא שהיא לא מתאפקת אז אשמח אם תוכל לפרט על שיטת התיחום..האם אפשר להשתמש בחדר או לשים גדר גורים ולא בתא הטסה או בקשירה? מה גודלו של החדר- אפשר חדר בגודל חדר שינה קטן? מה עוד ניתן לעשות חוץ משיטת התיחום?
תודה רבה!
נועם

3 מחשבות על “כלבה בת 3 עושה פיפי בבית”

 1. אלון גלעד

  נועם,
  אם הבעיה היא שהיא לא יכולה להתאפק – לא נראה לי לתחם אותה. על פי התיאור שלך זה כן נראה בעייה רפואית ולא התנהגותית. ממליץ לחזור לוטרינר או אפילו לקבל חוות דעת שניה מוטרינר אחר. לא סביר שכלבה בת 3 לא תצליח להתאפק לילה שלם.
  בהצלחה,
  אלון

 2. חני פקר

  היי,
  גם הכלבה שלי בת השלוש וחצי עושה צרכים בבית דווקא כשאני לא רואה.
  במיוחד לפנות בוקר או בערב אחרי טיול ממושך.
  הרושם שחי הוא שהיא כביכול מענישה אותי.

 3. אלון גלעד

  חני,
  כלבים לא "מענישים". היא עושה את זה כשאת לא רואה כי אני מניח שהיא שמה לב שאם עושה כשאת רואה – את כועסת. כמו שהמלצתי לנועם – דבר ראשון שלילה של בעייה רפואית. במידה ואין בעייה רפואית דרוש איבחון של איש/אשת מקצוע על מנת לנסות להבין האם יש סיבה התנהגותית.
  בהצלחה,
  אלון

השאר תגובה

Scroll to Top