כלבה בת שנה ועדיין עושה צרכים בבית

שלום רב ,
יש לנו כלבה שאימצנו מצער בעלי חיים כבר מעל לשנה . לא היו בטוחים לגבי גילה אבל ההערכה היא כי מדובר בכלבה בת שנה ולא יותר . תחילה כשהגיעה לביתנו , עשתה את צרכיה בבית ובכלוב (היה לה כלוב כי היא נהגה להרוס את הספה בזמן שהיינו נעדרים ) . עד היום הכלבה מחכה שניעדר בכדי להשתין בסלון (בנקודה אחת ספציפית ליד הדלת) . אנחנו לא עושים לה טיולים אך היא יוצאת מהדירה מעל ל3 פעמים ביום לבד וחוזרת לבד לדירה. חשוב לציין כי הכלבה הייתה נעולה לא מעט בכלוב (הכלוב לא קטן חשוב לי לציין ) וכשהייתה משתחררת מהכלוב היינו מעניקים לה הרבה יחס . דבר שני שחשוב לי לציין , כשהיא עושה את הצרכים בבית אנחנו שמים את ראשה קרוב לצרכים וכועסים . חייב להיות משהו שאנחנו עושים לא נכון כי מדובר בהרבה זמן .
תודה,
רוני

1 מחשבה על “כלבה בת שנה ועדיין עושה צרכים בבית”

 1. רוני,
  דבר ראשון תפסיקו עם המינהג המגונה של לשים לה את הראש קרוב לצרכים ולכעוס עליה. לא רק שזה לא עוזר (כפי שאתם רואים), יש לזה השפעות שליליות על היחסים ביניכם. אין לה שום מושג למה אתם עושים לה את זה.
  נקודה נוספת – ממליץ לכם לטייל איתה ולא לשחרר אותה חופשיה בחוץ. זה יכול לסכן אותה, יש אנשים שפוחדים מכלבים וזה גם עבירה פלילית (אסור לשחרר כלבים באזורים מיושבים אלא במקומות מיועדים).
  לגבי הפיפי, בהנחה שאין פה בעייה בריאותית ושאין לה בעייה להתאפק, צריך לחפש את הסיבות במקומות אחרים. קשה לומר לכם מה הסיבה – זה דורש איבחון יותר מדויק. סיבות אפשריות: לחץ מסה שהיא נשארת לבד, סימון על רקע מיני ועוד.
  ממליץ להזמין מאלף/מאלפת הביתה שייעצו לכם איך לפתור את הבעיה.
  בהצלחה,
  אלון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top