שאלות לגבי גידול גור כנעני

אהלן אלון, קודם תודה על המאמרים!
אני ובת הזוג שלי אימצנו אתמול גור כנעני בן 3-4 חודשים שנמצא בדרום בשדות ליד נחל עוז.
 אנחנו חיים בדירה קטנה בירושלים וחיים בתוך פנימיה עם שטח גדול וירוק ויש לו איפה להיות בטוח. לי מעולם לא היה כלב ואת האמת הייתי גם פוחד מהם קצת אבל השנה פשוט ראיתי את עצמי מתקרב לכלבים ומצליח לעשות את כל מה שפעם לא הייתי יכול. אני ממש רוצה להמשיך לגדל אותו אבל כל הדברים שאנשים רושמים באתרים על הכנעני די מפחידים ונראה כאילו הכלב הזה אדון לעצמו, מה הייתה ממליץ, אני סהך הכל ממש רוצה אותו איתנו
 🙂
שבוע טוב ושוב תודה!
סלומון

2 מחשבות על “שאלות לגבי גידול גור כנעני”

 1. סלומון,
  דבר ראשון כנעני זה גזע כמו כל גזע ויש לו מאפיינים יחודיים. בארץ, לכל כלב מעורב שלא דומה לגזע מוכר לנו קוראים "כנעני". יותר מדויק לקרוא לו "מעורב" (אני אוהב לקרוא לו "מעורב ירושלמי"..) . בגלל שהוא מעורב והגנטיקה לא ברורה – אי אפשר לומר מראש מה יהיה אופיו. מניסיוני, רובם הגדול של הכלבים המעורבים הם כלבי משפחה מעולים. הבעייה המרכזית אינה קשורה לגזע שלו אלא לזה שלא ברור מה עבר עליו בחודשים מאז נולד. בעיקר כמה נחשף לעולם. לכן זו המשימה העיקרית שלכם – לחשוף אותו. כיון שזה פעם ראשונה שלך – ממליץ מאוד להזמין איש מקצוע להדרכה לאחר שיראה את הגור וסביבתו.
  כל הכבוד על האימוץ, בהצלחה,
  אלון

 2. סלומון צ'קול

  תודה מלך!
  זה עושה טוב לשמוע מה שכתבת, קצת נחת כזה. מעורב ירושלמי תאכלס.
  אנחנו זוג צעיר (סטודנטים) והסביבה שלנו (בירושלים) יש מלא ילדים ומשפחות, זה כמו קיבוץ כזה ככה שהגור רואה מלא אנשים וילדים סביבו, אפילו חיות אחרות כי יש כמו משק כזה לידינו. חושפים אותו לאט ובזהירות ורואים עליו שהוא לומד מאוד מהר. אנחנו ננסה להזמין גם איש מקצוע להתייעץ לבנתיים להיות הכי טובים בשבילו.

  תודה ענקית כיף לדעת שיש לאן לכתוב
  תודה תודה ויום יפה!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top