גור שעושה צרכים בשטח הגדר

 הי אלון ,
לפני שבועיים הבאנו בוקסר מקסים וחתיך במיוחד בן חודשיים . קנינו לו גדר מאוד מרווחת וכרית גדולה ומרופדת שישן עליה. בעניין הצרכים שמנו פד, וכל פעם שהוא היה עושה פיפי/קקי והיינו רואים אותו באמצע היינו מעבירים אותו לפד וכך הוא תוך ממש יום יומיים למד ו90 אחוז מהפעמים הלך לבד לפד וקיבל כמובן צ׳ופר ומחמאות בכל פעם שהלך בעצמו. כך זה היה בערך שבוע. בשלושה הימים האחרונים חלה הדרדרות שאיני יודעת להסביר . הוא שכח לגמרי מהפד, עושה ברחבי הבית והבעיה שהחלה להדאיג זה שהוא עושה בתוך הכלוב ואתמול גם עשה כמה פעמים על הכרית שקנינו לו (שניקיתי היטב לפני שהחזרתי לו לכלוב כך שאני מאמינה שהסרתי את הריח) חשוב לציין שבמהלך היום באמצע השבוע אנחנו איתו שעה בבוקר, בצהריים מגיעה דוגסיטר להיות איתו שעה ובערב סביב חמש אנחנו איתו שוב. ובסופי שבוע איתו המון. האם תוכל להגיד לי מה הסיבה ? האם יש פשוט לא להתייחס לזה כי הוא גור? קראתי שכשהם עושים בכלוב זה סימן לא טוב ואני קצת מודאגת . אשמח להתייחסותך , תודה מראש.
גל

5 מחשבות על “גור שעושה צרכים בשטח הגדר”

 1. גל,
  במידה וקודם לא היה עושה בשטח הגדר ייתכן שיש לו בעייה רפואית שגורמת לו לאי יכולת להתאפק. דוגמא יכולה להיות דלקת בדרכי השתן אבל יכולות להיות עוד סיבות. ממליץ על התיעצות עם הוטרינר לפני שבוחנים סיבות התנהגותיות.
  בהצלחה,
  אלון

 2. תודה רבה אלון, בנוסף לפיפי הוא עושה גם קקי בשטחי הכלוב, ואתמול אחרי שניקיתי את הכרית ויבשתי אותה הכנסתי אותה פנימה לסלון, הוא היה משוחרר ברחבי הבית וכשהיה לו פיפי הוא פשוט עלה על הכרית ועשה . האם עדיין יש לבחון דלקת בשתן לדעתך ?

 3. אם בעבר היה מצליח להתאפק ולא לעשות בתיחום ועכשיו לא, כן הייתי מתיעץ.

 4. אוקיי, האמת שביום חמישי היינו אצל הוטרינרית והיא אמרה שהכל בסדר איתו. הוא פשוט משחק בחוץ ונכנס לכלוב לכרית שלו עושה פיפי ויוצא . הוא עשה את זה עכשיו פעם נוספת, לכן אני כותבת לך שוב. מה עוד יכולה להיות הסיבה ? איך אפשר לטפל? תודה …

 5. תוציאו לו את הכרית מהתא ותראו האם זה עוזר. את הכרית תשימו מחוץ לתיחום ותראו האם הוא ממשיך לעשות עליה גם כשהיא לא בשטח המתוחם. אם הוא ממשיך ייתכן והוא מעשיד לעשות על מצע סופג.
  בהצלחה,
  אלון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top