מלטזית נובחת בלילה

 היי אלון.. הכלבה שלי בת שנה (מלטזית אם זה משנה) והיא עדיין בגדר גורים מכיוון שהיא לא מחונכת לצרכים בכלל וכן ניסינו לחנך אבל כל הנסיונות לא צלחו , היא עדיין עושה פיפי וקקי בבית אז היא נשארת בגדר שלה , כשהבית ער אנחנו משחררים אותה להסתובב בבית אבל כשאנחנו ישנים היא נשארת בגדר שלה.. , בלילות היא נובחת ובוכה , בדיוק איך שהיא הייתה כשהייתה גורה , וקשה לא לשים אלייה לב כי היא לא מפסיקה היא יכולה להגיע לשעות של נביחות גם.. אני כבר באמת לא יודעת מה לעשות ההורים שלי כבר מתחילים להתייאש והם ישלחו אותה לאימוץ וזה משהו שאני לא רוצה שיקרה אני רוצה שהיא תשאר איתי , מה אוכל לעשות בקשר לנביחות האלה או לצרכים ? אם היא הייתה יודעת לא לעשות את הצרכים בבית מן הסתם שהיא הייתה משוחררת אבל זה קשה כשהיא לא..
תודה,
מאי

 

2 מחשבות על “מלטזית נובחת בלילה”

  1. אלון גלעד

    מאי,
    השאלה למה היא נובחת. יש להניח שהסיבה היא שהיא לא רוצה להיות לבד. מה לגבי שתהיה בחדר שלך בלילה ? אם זה בסדר מבחינת ההורים – הייתי מנסה. את יכולה לסגור את דלת החדר כך שלא תוכל להסתובב בכל הבית בלילה וסביר שהיא לא תעשה בחדר אם שם היא ישנה. לגבי הצרכים – הרבה טיולים ובבית השגחה צמודה או באזור שלה. כיון שהיא כבר בת שנה ועדיין יש בעיות – הייתי ממליץ להזמין איש מקצוע שיעזור בתהליך.
    בהצלחה,
    אלון

  2. היא באמת לא רוצה להיות לבד היא ממש אוהבת להיות עם אבא שלי, אז היא רוצה להיות רק איתו בלילה וכשאני מנסה להכניס אותה לחדר שלי הכי רוב הזמן באמת עושה פיפי ואז ממסה לצאת, היא שורטת פשוט את הדלת מה שעושה רעש ומפריע לכל הבית.. אני חושבת שבאמת אזמין איש מקצוע כיוון שהזנחנו את החינוך שלה מבלי לשים לב , תודה רבה אלון !

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top