5 תגובות

 1. אלון גלעד
  אוגוסט 12, 2015

  שי,
  לא ציינת כמה זמן אתה משאיר אותה בתוך התא. בגיל כזה היא כבר אמורה להיות מסוגלת להתאפק כל הלילה. דבר ראשון שהייתי בודק זה האם יש לה בעיה רפואית כלשהיא שבגללה היא איננה יכולה להתאפק (למשל דלקת בדרכ השתן). במידה וזה לא בעיה רפואית, ייתכן שהבעיה התנהגותית עקב חרדה או משהו אחר, ממליץ לפנות לאיש מקצוע שיבקר אצלכם ויוכל לתת חוות דעת והמלצות יותר ספציפיות למקרה.
  בהצלחה,
  אלון

  הגב

 2. SHANI
  ספטמבר 11, 2015

  לא הבנתי , גורים אמורים לעשות בגדר האילוף , ולא בכל הבית , אז מה הבעיה ? בגיל 5 חודשים הם לא אמורים לעשות גם בגדר האילף?

  הגב

 3. אלון גלעד
  ספטמבר 11, 2015

  שני,
  בגיל 5 חודשים גור אמור להיות מסוגל להתאפק לפחות 6 שעות ולא לעשות בשטח התחום על ידי הגדר. העובדה שהיא עושה עדיין בשטח התחום מצביע על בעיה.
  מקווה שברור,
  אלון

  הגב

 4. סטאס
  אוקטובר 1, 2015

  בגיל חמישה חודשים מהניסיון שלי בגידול כלבים! וכהיום יש לי גור בן חצי שנה שהתחיל לעשות את צרכיו בחוץ רק לאחר תקופה של שישה חודשים וכן בתחילת הדרך היה עושה בבית ולא הגדרתי לו מקום ספציפי חוץ מהארבע פדים בפינה והוא היה עושה שם לאחר מכן אבל למרפסת .. (כול זה מדובר בגור של דוג דה בורדו שבגיל חצי שנה הוא נראה כבר כמו רועה גרמני) והצועה כבר נהיית גדולה .. כל מה שניסיתי ואפילו כלוב אילוף הכלב היה מתאפק לאחר הכלוב עוד טיול של שעתיים לאחר שישב בכלוב 6 שעות מגיע הביתה ועושה מה שנקרא את זממו במרפסת! בתקופה האחרונה נקטתי באמצעים מגניבים הצטיידתי בכדור טניס יצאתי לפארק ומאז כל בוקר ולאחר צהריים טיול אינטנסיבי ופלוס זריקת כדור פטרה לי את כל הסוגיה! בלי כלובים ובלי עיניינים הכלב היום שבועיים מאז התחיל לעשות צרכים אין לי שוב שימוש בכלוב הוא מתאפק! ויתר מזה הוא פורק אנרגיה וזה מרגיע אותו עד הטיול הבא לכן חברים לא צריך את כל הכלובים האלו תגדישו שעה שעתיים פעמיים ביום לטיול טוב עם ריצה של הכלב והכל יהיה בסדר וכמובן הרבה אהבה! ועידוד! בהצלחה .

  הגב

 5. אלון גלעד
  אוקטובר 2, 2015

  סטאס,
  עשית טוב והעצות שלך מצוינות אך מנסיוני יש מקרים מיוחדים שצריכים איבחון ופיתרון קצת אחר.
  תודה על ההשתתפות,
  אלון

  הגב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

חזור להתחלה
אתר מותאם לנייד אתר האינטרנט