גורה – חרדת נטישה וצרכים

היי גלעד, אמצתי כלבה לא מעמותה מאיזור ליד עזה
באה מפוחדת ומתחבא מתחת לסלון שהיינו יוצאים מהבית לא בכתה ולא כלום בעזרת חיבוקים התחילה ממש להתחבר ולא מסוגלת שמשאירים אותה לבד היא ישנה אצלנו בחדר ניסינו מיטה לא רצתה עשינו לה גם פינה במרפסת סגורה מלונה והכל ולא עוזר יוצאים מהבית והיא ניכנסת להתקף חרדה מה צריך לעשות ?
ועוד נושא צרכים היא מספר ימים אצלי יודעת שזה תהליך שמתי לה עיתונים למדה לעשות קקי אבל פיפי עושה על הרצפה אולי בגלל שלפיפי שלה אין ריח חזק וגם לא עושה צרכים שמורידים אותה עשתה לי פעם אחת אשמח לדעת מה לעשות גורה כנעני מעורבת
תודה,
מור

5 מחשבות על “גורה – חרדת נטישה וצרכים”

 1. מור,
  לגבי החרדה – ממליץ לכם לצלם אותה בוידאו כשהיא לבד ולפנות למאלף/מאלפת. לחרדת נטישה יש דרגות רבות והיא יכולה להיות מורכבת לטיפול. רצוי מאוד להיעזר באיש מקצוע.
  צרכים – זה שהיא לא עושה בחוץ קשור כנראה לחוסר הביטחון שמרגישה בחוץ ובמיוחד חשש מכלבים. לכן ממליץ על הרבה טיולים וחשיפה הדרגתית לכל הסביבה וכמובן מפגש עם כלבים ידידותיים.
  בהצלחה,
  אלון

 2. אלון תודה רבה לך אני באמת ישים מצלמה
  אתה ממליץ להשאיר אותה בתוך הבית ולא במרפסת הסגורה שהיא גם תיהיה פתוחה ולא לסגור אותה במרפסת איפה שהמיטה ןהאוכל ?
  כי אני פוחדת שהיא תיכנס ללחץ מטורף

 3. קשה לדעת מה עדיף. יש כלבים שקשה להם יותר להיות במקום סגור (בתוך הבית) ומעדיפים מקום פתוח אבל זה יכול להיות גם הפוך או לא לשנות, מאוד אינדבדואלי

 4. שאלה קטנה היא גורה ועוד לא עשתה חיסון כי היא הייתה בפחד מטורף ויש כלב גור למשפחה שלי שעשה חיסון אחד אני יכולה לקחת אותה איתי לאיפה שהגור נימצא ?

 5. בעיקרון שניהם לא מחוסנים אז אם אחד חולה הוא יכול להדביק את השני. אם שניהם בריאים – אין בעיה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top