גור פקינז תוקפנות וצרכים

היי אלון,

יש לנו גור פקינז. לאחרונה הוא נהיה ממש תוקפני מרבה לנשוך ברגליים ובידיים בצורה שמכאיבה ממש. האינסטינקט הראשוני הוא כמובן לצעוק ולכעוס עליו אבל זה רק גורם לו להמשיך ולחזור עצבני יותר. איך אפשר לגרום לו להפסיק?

וגם..איך אפשר לחנך אותט לא לעשות צרכים בבית? הוא עושה בכל פינה בערך..

תודה,

הדר

2 מחשבות על “גור פקינז תוקפנות וצרכים”

  1. היי יש לי גור פיקנז בן חודש ושבועיים, יש לי אותו כבר שבוע וחצי בערך בהתחלה כשהוא הגיע אלינו הוא היה מאוד רגוע, ולאחר שבוע בערך הוא התחיל להיות נורא תוקפני כלפי כול בני הבית, אנחנו כל הזמן מנסים להרגיע אותו בליטופים אך ללא על הצלחה מה עושים? ומאיזה גיל אפשר להתחיל לחנך אותו לעשות את הצרכים שלו בחוץ ואיך?

    תודה מראש.

  2. היי טובה,
    אני מניח שזו לא תוקפנות אלא נשכנות משחק. בשבוע הראשון עדיין חשש ולא הרגיש איתכם ביטחון ועכשיו הוא כבר מרגיש "כמו בבית" שזה סימן טוב. קיראו את המאמר "חינוך גור לא לנשוך" ותנסו ליישם. במידה ואתם לא מסתדרים – הזמינו איש/אשת מקצוע לביתכם להדרכה. לגבי צרכים בחוץ – כדאי להתחיל להוציא אותו החוצה כבר עכשיו (בזהירות, הוא בטח עדיין לא מחוסן). חשוב שירגיש בנוח בחוץ. במידה ועושה בחוץ – חזקו אותו. העיקרון לחינוך לצרכים – הרבה טיולים על מנת ליצור "הצלחות". כמובן צריך להתחשב בגילו ויכולת ההתאפקות שלו.
    בהצלחה,
    אלון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top