כלבה שלא מקבלת גור חדש שהבאתי הביתה

ש לי כלבה פינצ'רית כבר 5.5 שנים והיא לא מקבלת גור חדש בן 4 חודשים שהבאתי הביתה. הוא רק רוצה לשחק איתה והיא מתעצבנת עליו ותוקפת אותו באוויר, היא לא מגיעה למצב של נשיכה אבל בהחלט חושפת עליו שיניים.
אנחנו מוציאים אותם לטיול ביחד מפנקים את שניהם ואותה אפילו יותר אבל אין היא לא מוכנה לקבל אותו.
איך אפשר לטפל בזה אם בכלל? אני רוצה לתת להם להיות חופשיים בבית ביחד בינתיים כל אחד סגור בחדר.

תודה,

אלינור

2 מחשבות על “כלבה שלא מקבלת גור חדש שהבאתי הביתה”

 1. אלינור,
  אי אפשר להכריח אותה לשחק איתו. בעיקרון עדיף להתערב כמה שפחות. במידה והיא משדרת לו בשפתה שהיא אינה מעונינת לשחק, הוא אמור להבין ובסופו של דבר יפסיק לנסות. כמובן שצריך לשים לב שמעבר לחשיפת שיניים ואולי נשיכות אזהרה שזה לא מתפתח ליותר מזה. מרבית הכלבים לא יתקפו גור ברצינות. בנוסף אתם צריכים לתת לה יחס מועדף שמראה את מעמדה הגבוהה יותר בלהקה. כל דבר שאתם עושים – תמיד היא תהיה ראשונה. דוגמאות: אוכל, יציאה וכניסה הביתה, כניסה ויציאה מהאוטו, כל יחס שלכם. תשמרו לפינצ'רית על מקום השינה שהיה לה לפני הגעת הגור. זה יבהיר לשניהם את מעמדם בלהקה וייתכן שייתן לה יותר ביטחון שמעמדה לא נפגע כתוצאה של הגעת הגור החדש. כמו כן תנסו לקשר לה את הגור עם תחושה נעימה על ידי אינטרקציה שלכם ושני הכלבים ביחד. במרבית המקרים זה אמור להסתדר.
  שיהיה בהצלחה,

  אלון

 2. כן זה מה שאנחנו עושים, את האמת לפעמים היא משתפת איתו פעולה אבל מהר מאוד מתייאשת, היא די מכבדת אותו ולא רוצה לתקוף אותו, היא די מתעלמת ממנו שהוא רוצה לשחק איתה פשוט עוזבת את המקום.
  דבר נוסף שהיא עושה זה לאכול לו את האוכל, למרות שיש לה אוכל משלה והצלחות הם בחדרים שונים.
  למרות שהקטן לא נשאר פראייר במקרה הזה, עומד ליד האוכל שלו כמו שומר ראש 🙂
  אני מאמינה שהם יסתדרו בסוף.

  תודה רבה לך…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top