כמה הפרווה משתנה עם הגדילה

היי אלון!
אנחנו עושים כביכול אומנה לגור מקסים ומתוק בן כ3 חודשים שהגיע אלינו דרך מכר שמצא אותו ברחוב, אנחנו לא יודעים מה הסוג שלו. הוא עבר את החיסון הראשון בנתיים ואת השני יעבור במהלך השבוע הקרוב.
אנחנו מתלבטים עם לאמץ אותו מהסיבה העיקרית שאני אלרגית לכלבים (הייתה לי פעם האסקית אבל אחרי תקופה מסוימת פתחתי אלרגיה לכלבים, בעיקר עם הרבה פרווה).
השאלה שלי היא, האם יש דרך לדעת עד כמה הפרווה שלו תשתנה? נכון לעכשיו יש לי קצת תגובה אלרגית של גרד ומעט פריחה אם הוא ישן ומתכרבל עלי/ מלטפת אותו במשך זמן ארוך.. נכון לעכשיו נראה שזה עובר לאחר שטיפת ידיים. כפי שאתה בטח יודע, הבעיה העיקרית זה הנשירה (אני גם אלרגית לאבק כך שהפרווה שנושרת משתלבת איתו).

האם הפרווה שלו עשויה לגדול יותר ולנשור יותר? האם יש דרך לדעת זאת? אם לא מה היית ממליץ לעשות? אנחנו לא רוצים לעשות לו נזק במקרה ואחרי חודש- חודשיים של אומנה נראה שהנשירה חמורה יחסית וזה לא יכול לעבוד ואז הוא יעבור עוד מטפלים ואולי זה יפגע בו נפשית… ?
רצינו (חבר שלי ואני) הרבה זמן לאמץ כלב והוא ספציפית גור מושלם בעיינו- הוא שקט יחסית, נח, נראה שהוא יגיע לגודל בינוני והוא באמת דבר קטן ומהמם אבל אנחנו רוצים בטובת שנינו..

אלפי תודות!!
ירדן

1 מחשבה על “כמה הפרווה משתנה עם הגדילה”

  1. ירדן,
    בגזעים מסוימים הפרווה של גור יכולה להשתנות מפלומה לפרווה ממש אבל לא במקרה של פרווה קצרה כמו הגור בתמונה. לכן לדעתי אם המצב כרגע בסדר – כך הוא יימשך.
    בהצלחה,
    אלון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top