3 תגובות

 1. אלון גלעד
  פברואר 28, 2021

  שרון,
  באופן עקרוני ההרגלה למקלחת/אמבטיה חייבת להיעשות מאוד בהדרגה. מתחילים עם הרגלה למקום בו נעשה את המקלחת.
  במידה וזה המקלחת שלנו בבית – פשוט כניסה (עם חטיף) ויציאה (ללא חטיף). ההתחלה בפיתוי אבל אחרי שתופס את העיניין הטיף יגיע רק אחרי שיכנס. בהמשך מקשרים את הופעת הטוש לחטיף (טוש מופיע גורר חטיף). בהמשך מרגילים לזרם המים (עדיין לא עליו) שוב באותה שיטה. כך לאט,לאט נתקדם למטרה.
  הערות:
  – לא למהר, קצב ההתקדמות על פי כמה הגור רגוע
  – במידה ונלחץ -> חוזרים אחורה
  – סשנים קצרים ולא ארוכים מידי
  – לא להשפריץ לעיניים/אוזניים
  – חשוב שהגור ירגיש בנוח ממגע שלנו בלי קשר למקלחת

  אותו עיקרון אם משת משים באמבטיה/גיגית.
  בהצלחה,
  אלון

  הגב

 2. דניאלה
  מרץ 24, 2021

  כלבת שיצו מדהימה בת4 נרתעתממקלחת בדרכ אנחנו לוקחים אותה לספרית כלבים שהיא מקלחת ניסינו מספר פעמים לקלח אותה פעם אחרונה היא בכתה בכי שלעולם לא שמעתי אותה בוכה וניסתה לברוח חוויה שלי אישית מאוד הייתה לי קשה אז שלא נדבר עליה ניסיתי לחזק אותה ללטף לחבק להרים כלום לא עזר יש איזה דרך שאתה ממליץ איך להפוך את עניין המקלחת לפחות מאיים? מציינת שאנחנו הולכים לשירותים היא לא נכנסת היא יודעת להמתין בחוץ לכן גם היא גם לא נכנסה שקראתי לה למקלחת. עוד דבר נוסף היא כלבה חברותית ואוהבת שכל תשומת הלב אליה קרה משהו לא נתקלתי בזה בעבר שיחקתי איתה באיזה שלב ישבתי על הספה והתעסקתי בשלי הצעתי לה לעלות לשבת לידי היא לא רצתה ואני נמנעת מלהרים אותה שהיא רוצה היא עולה לבד ואני יותר מאמינה בזה ( תקן אותי אם אני טועה) פתאום היא נעמדה מולי שהיא ברצפה אני בספה והתחילה לנהום עליי לנבוח טיפה ניסתה לנשוך הייתי בהלם כי זה כלכך לא מתאים לה וגם לא עשיתי לה כלום שיעצבן אותה אחר כך היא עלתה ליקקה אותי שמה עליי את הראש התהפכה עלי הבטן ותוך כדי ליטפתי עד שנרדמה ייתכן שפשוט רצתה יחס ?
  בנוסף יש לבן זוגי קרוב משפחה שהגיע אלינו מס פעמים והכלבה לא מסתדרת איתו מכיוון שהייתה פעם שהוא צעק כי נבהל ממנה מאז היא נובחת נוהמת עליו ( רק עליו בלבד מכל האנשים שאנחנו מכירים) הוא ניסה להתחבר אליה ללטף להתקרב לתת חטיף היא ממש בשלה והיא מפחדת ממנו היא נרתעת מתחבאת מאחורי הרגל שלי לפעמים מתחת למיטה עד שהוא הולך אני לא יודעת מה לעשות לגבי זה יש שיטה שאפשר להתגבר על זה כי זה רק איתו בלבד? אנחנו ממש נמנעים שיבוא אלינו

  הגב

 3. דניאלה
  מרץ 24, 2021

  כלבת שיצו מדהימה בת4 נרתעתממקלחת בדרכ אנחנו לוקחים אותה לספרית כלבים שהיא מקלחת ניסינו מספר פעמים לקלח אותה פעם אחרונה היא בכתה בכי שלעולם לא שמעתי אותה בוכה וניסתה לברוח חוויה שלי אישית מאוד הייתה לי קשה אז שלא נדבר עליה ניסיתי לחזק אותה ללטף לחבק להרים כלום לא עזר יש איזה דרך שאתה ממליץ איך להפוך את עניין המקלחת לפחות מאיים? מציינת שאנחנו הולכים לשירותים היא לא נכנסת היא יודעת להמתין בחוץ לכן גם היא גם לא נכנסה שקראתי לה למקלחת. עוד דבר נוסף היא כלבה חברותית ואוהבת שכל תשומת הלב אליה קרה משהו לא נתקלתי בזה בעבר שיחקתי איתה באיזה שלב היא לא הייתה כבר בעניין של לשחק לא הראתה כבר עניין ישבתי על הספה והתעסקתי בשלי הצעתי לה לעלות לשבת לידי היא לא רצתה ואני נמנעת מלהרים אותה שהיא רוצה היא עולה לבד ואני יותר מאמינה בזה ( תקן אותי אם אני טועה) פתאום היא נעמדה מולי שהיא ברצפה אני בספה והתחילה לנהום עליי לנבוח טיפה ניסתה לנשוך הייתי בהלם כי זה כלכך לא מתאים לה וגם לא עשיתי לה כלום שיעצבן אותה אחר כך היא עלתה ליקקה אותי שמה עליי את הראש התהפכה עלי הבטן ותוך כדי ליטפתי עד שנרדמה ייתכן שפשוט רצתה יחס ?

  הגב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

חזור להתחלה
אתר מותאם לנייד אתר האינטרנט