ינו 222021
 
שלום,
יש לי גור מגזע גדול מאוד, הוא מפחד להישאר לבד אפילו אם יש איתו מישהו באותו חדר והוא פשוט לא רואה אותו. בשניה שיוצאים מהחדר הוא מתחיל לבכות ובגלל הגודל שלו הוא פשוט מפיל את גדר הגורים שלו אם לא באים אליו אבל הוא מפסיק לדעת בגדר אם אומרים לו ״לא״ וחוזרים לטווח הראייה שלו. ניסיתי להשאיר אותו עם עצם לעיסה גדולה אבל כמה דקות אחרי שהלכתי הוא התחיל לבכות ולעמוד על הכלוב. בכללי כל פעם שאני הולכת הוא עוקב אחריי. יש דרך להרגיל אותו להישאר לבד?
תודה,
אווה

  3 Responses to “גור שבוכה כמשאירים אותו לבד”

 1. אווה,
  לא ציינת את גילו וכמה זמן אצלכם. בעיקרון ההרגלה להישאר לבד מתחילה בלילה – תחילה ישנים לידו (כשהוא בגדר) ובהדרגה אחרי שמתרגל מתחילים להתרחק. כיון שנראה שהקושי פה גדול רצוי להיעזר במאלף/מאלפת להדרכה מותאמת לגור ומשפחתו.
  בהצלחה,
  אלון

 2. הכלב בן 5 חודשים. נמצא אצלנו 10 ימים.
  כרגע אני ישנה לידו כשהוא בכלוב ואני על ספה לידו, כמה זמן להישאר לישון לידו?
  בכל מקרה התחלתי לנסות להשאיר אותו לפחות שעה ביום לבד עם צעצוע האכלה… הוא מתעסק בצעצוע בערך חצי שעה בלי לבכות גם אם רואה שהולכים אבל אחרי שהאוכל נגמר הוא מתחיל לבכות הרבה ונרדם אחרי כמה זמן(משאירה אותו לבד רק אחרי שהוא אחרי טיול ומרוקן מצרכים).

 3. אווה,
  במידה והוא כבר רגוע בלילה כשאת לידו אז נסי לישון יותר רחוק (לא רואה אותך) ובמידה ובוכה הרגיעי אותו מילולית. כל עוד הוא בוכה קצת ולא היסטרי זה בסדר. במידה והיסטרי – לחזור אחורה.
  על פי התיאור שלך כשהשארת אותו לבד – את בדרך הנכונה. כל עוד הוא לא לחוץ מידי ומתעסק עם צעצועי האכלה אז אתם בדרך הנכונה. במידה וקצת בוכה ואז נרדם זה בסדר.
  בהצלחה,
  אלון

 Leave a Reply

(נדרש)

(נדרש)