גורה שעשתה צרכים בגדר הגורים

בוקר טוב, לאחר מספר ימים בגדר גורים והרגלה שזהו המקום הנעים והכיף ועשיית צרכים כמעט רק בפד גורים (יש מעט מאוד פספוסים בבית) היום בבוקר הכל היה בסדר אך לאחר שבעלי יצא (ואני ישנתי) שמעתי צרחות של הגורה כאילו היא ממש סובלת … וכל מתחם הגורים שלה היה מלא בצואה שלה כולל המיטה, כלי האוכל והמים, הבובה שהיא הכי אוהבת וכמובן שגם היא. האם זה משהו שעליי לבדוק? או שעדיף לחכות למחר ולראות אם הנושא חוזר?
בנוסף, נמנעתי עד עכשיו לכבס את השמיכה שבמיטה שלה על מנת לא ליצור לה שינויים גדולים מידיי כיוון שאימצנו אותה בשבת ורצינו לתת לה שבוע לפחות להתרגל… כעת עליי לכבס את השמיכה וכל מצע אחר היא לועסת אותו ולא מוכנה לישון עליו … מה עליי לעשות בנושא?
תודה,
זיו

 

3 מחשבות על “גורה שעשתה צרכים בגדר הגורים”

  1. זיו,
    ייתכן והבכי היה כי רצתה לעשות ולכן לצאת מהגדר, אולי יש לה קצת שילשול ? תשימי לב להתנהגות שלה ולתיאבון היום ובמידה ואת רואה התנהגות ותיאבון שירד – קחי אותה לוטרינר. לגבי השמיכה – כבסי אותה, את יכולה לשים לה קופסת קרטון שאליה היא יכולה להיכנס ולצאת. בסוף היא תאמץ לה מקום שבו תעדיף לישון.
    בהצלחה,
    אלון

  2. הגורה עדיין לא עושה צרכים בחוץ אלא בפד גורים שנמצא בתוך המתחם גורים, הבעיה היא שהיא פשוט פיזרה את הצואה שלה בכל המתחם גורים , וכולה נמרחה בזה… אכן יש לה קצת שילשול וראיתי חוסר תיאבון החל מאתמול בערב (קבעתי לה להיום תור אצל הוטרינר)… ייתכן שהיא בטעות נמרחה מההשתוללות של לצאת מהגדר? ולכן היא בכתה כלכך?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top