7 מחשבות על “איך ללמד גור ללכת עם רצועה”

 1. ליטל,

  צריך לנסות למשוך את הגור אלינו בעזרת תנועה, השמעת קולות גבוהים ואפשר גם על ידי צ'ופר. העיקרון הוא ללמד אותו שלידנו טוב לו. במידה והוא מושך לכיוון אחר – נותנים משיכה חדה (אבל לא חזקה) ומיד מרפים. לעולם לא להגיע למצב שהרצועה מתוחה כל הזמן. במידה והוא עדיין מושך – שוב משיכה חדה ומיד להרפות. רצוי להשתמש ברצועה רגילה ולא קפיצית כיון שברצועה הקפיצית יש מתח תמידי על צואר הגור.

  שיהיה בהצלחה,

  אלון

 2. הי.
  אימצתי כלב שככל הנראה עבר התעללות
  הוא בן שלוש חודשים והוא ביום השלישי שלו אצלינו ..
  הוא התחיל לנשוך מאתמול ומאז הוא לא מספיק לנסות למשוך. הוא גם רוצה לצאת אבל איך שאני שמה לו רצועה הוא ממש מפחד ומנתגד בכל הכוחות ניסיתי עם צופר וגם לא הלך..
  אז א. מה עושים כדי שהוא יפסיק לנשוך?
  ב. איך גורמים לו ללכת עם הרצועה בלי לפחד ממנה?

 3. מיטב,
  ממליץ לך להזמין מאלף/מאלפת הביתה לפגישה שגם יראה את הגור וגם ינחה/ידגים/יתרגל מה לעשות.
  אשמח להמליץ על מאלפים באזור מגוריכם.
  בהצלחה,
  אלון

 4. אהלן,
  יש לי בעיה דומה, אימצתי גורת לברדור מעורבת בת חודשייםצלפני שבוע ומהיום הראשון היא לא מפסיקה לנסות לנשוך..הכל..אותנו, חפצים, אבנים, רהיטים. קנינו לה משחקי לעיסה אבל היא מאבדת עניין וחוזרת אלינו. יש דרך לגרום לה להפסיק?
  תודה מראש

 5. לאון,
  במידה וקראת את המאמרים ואתם לא מסתדרים – ממליץ להזמין מאלף/מאלפת אליכם הביתה להדרכה אחד על אחד.
  בהצלחה,
  אלון

 6. היי הגורה שלי בת חצי שנה והיא לא מוכנה לצאת לטיולים כל פעם שאנחנו מוציאים אותה היא מסרבת ללכת ניסינו הכול חטיפים משיכות משחקים לרוץ איתה שום דבר לא עובד מה אני יכולה לעשות?

 7. לאה,
  מציע להיעזר במאלף/מאלפת שיגיעו אליכם, יאבחנו יותר במדויק איפה הבעייה וידריכו אתכם מה לעשות. אשמח להמליץ לכם בפרטי על מאלפים באזור מגוריכם.
  בהצלחה,
  אלון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top