5 תגובות

 1. אלון גלעד
  אפריל 19, 2017

  קורל,
  הוא רק הופרד מאימו ואחיו וקשה לו להיות לבד. זו הסיבה שבוכה. עדיף, אם אפשר, להרגיל אותו להיות לבד בהדרגה.
  לגבי הצרכים:
  שימי את הפד כמה שיותר רחוק מהמקום בו ישן ואוכל והכי קרוב לדלת היציאה מהחדר. הספיגי בחלקו התחתון של הפד טיפה מהפיפי שלו. גורים מעדיפים לעשות באותו מקום.
  במידה ועושה על השמיכה – אל תשאירי לו את השמיכה.
  בהצלחה,
  אלון

  הגב

  • קורל
   אפריל 19, 2017

   לא להשאיר לו את השמיכה בחדר בכלל? האמת שהוא גם לא ישן עליה הוא מעדיף לישון על הריצפה.. אולי אני יכולה לשים לו שמיכה אחרת במקום או איזשהי מגבת שאם יהיה לו קר שילך לישון על זה?

   הגב

   • אלון גלעד
    אפריל 20, 2017

    לא חייבת להשאיר לו שמיכה במיוחד שהוא מעדיף לישון על הריצפה. שימי לו שמיכה/מגבת כשהוא איתכם ותראו האם הוא בוחר לרבוץ עליה. אחרי שאת רואה שזה קורה והוא "אימץ" אותה כמקום מירבץ תוכלי לשים אותה גם בחדר.

    הגב

   • קורל
    אפריל 24, 2017

    בקשר לצרכים… את הפיפי הוא עושה על הפד ואת הצואה לא וכשהוא נמצא איתי למטה או בפינה אחרת בבית הוא לא הולך לעשות בפד הוא עושה איפה שהוא נמצא.. איך אפשר ללמד אותו ללכת לפד וגם את הצואה בפד?

    הגב

 2. אלון גלעד
  אפריל 24, 2017

  קורל,
  בדרך כלל כלבים לא עושים פיפי וקקי באותו מקום. יכולה לשים עוד פד ובחלקו התחתון מירחי קצת מהקקי שלו על מנת לעודד אותו לעשות קקי על הפד. מציע לשים את הפד ליד דלת הכניסה לבית. קחי בחשבון שהפד הוא זמני בלבד והמטרה הסופית שיעשה בחוץ ולא בבית. הפד לא עוזר לתהליך (ואף מאריך אותו כי עוברים עוד שלב ביניים) והוא נועד להקל את חייו של הבעלים.
  בהצלחה,
  אלון

  הגב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

חזור להתחלה
אתר מותאם לנייד אתר האינטרנט